LANGUAGE RU
-
EN
-
TR
LANGUAGE RU
-
EN
-
TR
HYDRO OİL AW 46
HYDRO OİL AW 46
Hidrolik Sistem Yağı

Arburg Plastik Enjeksiyon Makine Onaylı Hidrolik Sistem Yağı

Parafinik esaslı bazyağlarla üretilen, yüksek stabiliteye sahip, aşınma önleme performansı geliştirilmiş, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren yağdır.Özellikleri ve Faydaları Aşınma önleme performansı geliştirilmiştir. Brugger testinde min. 30 N/mm2 değerini sağlamaktadır. FZG testinden 12’yi geçer. Yüksek dispersan özelliğe sahip olması nedeniyle sistemin temiz kalmasını sağlar. Aşınma, paslanma ve korozyonu önler. Oksidasyon mukavemeti yüksektir ve sudan ayrılma özelliği mükemmeldir. Köpük önleyici katkı maddesi içermesi nedeniyle kavitasyonu önler.

Kullanıldığı Yerler

Tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemler için tavsiye edilir. Özel endüstriyel uygulamaları içinde iş makineleri, presler, hareketli yapı ekipmanları, plastik enjeksiyon ve çekme makineleri, hava kompresörleri yer alır. Arburg ve Engel enjeksiyon makineleri için uygundur..

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar DIN 51524 Part II, Denison HF-0, HF-1, HF-2 Cincinnati Milacron P 68, P 69, P 70, Vickers HP Vane Pump Tests, M-2950 S, I-286 S